Dobrý den, jen náhodou jsem objevila akci pohádkový les v Hradci – více zde. Občanské sdružení je fajn nápad, moc mile mě to překvapilo. Já sama jsem v Hradci strávila celé své dětství a to od roku 1951 až do doby v roce 1989 , kdy se bohužel udály nepříjemné situace v rodině a do Hradce potažmo na Hačku jsem přestala jezdit k mé mu velkému smutku.
Vzpomínky na koupání na Propasťáku, první lásky a randění v okolí rybníka, rovněž tak nakupování v pojizdné prodejně, která právě jezdila na prostranství před usedlost čp. 1 a ještě dříve chození s bandičkou pro mléko k paní Krůčkové do hájovny, to je něco nač nelze zapomenout. Moji rodiče se právě seznámili v hotelu Hačka, který je dnes jak se říká „důchoďák“. Z vyprávění vím, že dědeček měl snad vlastnit cihelnu právě nedaleko tohoto bývalého hotelu Hačka, ale tu jsem už jako dítě nezažila, jen jakési rozvaliny. Dědečka jsem také nezažila a babičku také ne.
Omlouvám se, že jsem se takto rozepsala, ale nostalgie je fakt potvora. Držím Vám moc palce pro práci ve sdružení, mnoho dobrých nápadů a skvělých lidiček.

S pozdravem, Jitka Těhníková