Home » O nás

O nás

Vítejte na webovém portálu, kde naleznete informace o tom, co se děje v Hradci Králové a celém královéhradeckém kraji. Pokud vás zajímají občanská sdružení a další organizace, které v královéhradeckém kraji pořádají akce různého typu, jste na správném místě. Najdete zde mnoho zajímavých informací, samozřejmě včetně tipů na konkrétní kulturní akce a další volnočasové aktivity.

Místní festivaly

Na našich stránkách naleznete informace o festivalech, které se konají v královéhradeckém kraji. Ať už vás zajímají hudební festivaly, gastronomické slavnosti nebo třeba akce zaměřené na folklór, pomůžeme vám žádnou zajímavou událost nepropást. Dozvědět se tu můžete také mnohé o jejich pořadatelích. Díky našemu blogu možná objevíte novou místní akci, která by jinak unikla vaší pozornosti.

Vzdělávací akce

Zajímají vás akce, které se týkají vzdělávacích aktivit? Chcete se dozvědět něco o jejich pořadatelích?  Na našich stránkách vám nabízíme i tyto informace. Jazykové kurzy, rozvojové semináře, přednášky na odborná, populárně-naučná a další témata, všemožné kurzy, Sledujte náš blog a vneste do svého života svěží vítr nových znalostí a dovedností.

Výstavy a další kulturní akce

Z našeho zájmu samozřejmě nemůžeme vynechat kulturu. Výstav, koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akcí se v Hradci Králové a celém kraji koná mnoho. Na našich stránkách můžete nalézt informace o těchto událostech i občanských sdruženích a jiných organizacích, které je pořádají.

A mnoho dalšího

Přinášíme vám rozmanité informace o dění v našem kraji. Na našem blogu najdete články o všem, co vás může zajímat v souvislosti s kulturními i jinými akcemi a jejich pořadateli. Ať už jste obyvatel královéhradeckého kraje nebo jeho návštěvník, u nás vždy najdete inspiraci pro zábavné, poučné nebo dokonce užitečné trávení volného času v našem regionu.

Královéhradecký kraj má mnohé co nabídnout svým občanům i návštěvníkům. Na našich stránkách se vám snažíme přinést výběr toho nejzajímavějšího, společně s informacemi o občanských sdruženích a dalších organizátorech akcí různého typu. Doufáme, že se na náš blog budete rádi a často vracet pro další dávku inspirace.